Planmeca PlanCAD® Premium

Zaawansowane oprogramowanie do projektowania protetyki

Planmeca PlanCAD® Premium to nasze wyjątkowe oprogramowanie do projektowania protetyki. Łatwość obsługi, szeroki zakres zastosowań i możliwość dostosowania do różnych potrzeb użytkownika sprawiają, że jest to idealne narzędzie do tworzenia wysokiej jakości protez.

Wiele zastosowań

Planmeca PlanCAD Premium może być wykorzystywany do projektowania koron i mostów (replik, replik anatomicznych, uzupełnień monolitycznych i szkieletów), a także mozaik, licówek, modeli woskowych, koron teleskopowych, śrub na zamówienie i łączników cementowanych, projektowania implantów i mostów, aparatów okluzyjnych oraz modeli do druku 3D.

Instrumenty wielofunkcyjne

Łatwe w użyciu narzędzia z unikalnymi funkcjami do rozwiązywania najbardziej złożonych problemów upraszczają proces projektowania Planmeca PlanCAD Premium oferuje szeroką gamę wirtualnych końcówek i obszerną bibliotekę implantów do tworzenia niestandardowych projektów łąćzników.

Niezrównana elastyczność

Planmeca PlanCAD Premium dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz skorzystać z wbudowanego kreatora, który poprowadzi Cię przez wszystkie procedury po kolei lub aktywować tryb eksperta, aby uzyskać większą swobodę i dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi. Dzięki koncepcji modułowej, oferowane przez nas oprogramowanie rośnie wraz z Twoją praktyką medyczną, a Ty w każdej chwili możesz dodać opcje i funkcje.

Wykorzystaj możliwości oferowane przez otwarte pliki STL

Potencjał otwartych danych STL leży przede wszystkim w swobodzie importu, eksportu i edycji schematów STL, ponieważ Planmeca PlanCAD Premium jest otwartym narzędziem dla osób ceniących kreatywność, więc dane z różnych źródeł są swobodnie dostępne bez dodatkowych kosztów.

Doskonały poziom integracji

Planmeca PlanCAD Premium łatwo integruje się z innymi produktami Planmeca. Zintegrowane oprogramowanie obsługujące skanery wbudowane i statyczne czyni pracę wydajną i efektywną, a frezarka Planmeca PlanMill® ułatwia realizację projektów.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

Format pliku importu STL, OBJ, OFF, PLY
Format pliku eksportu STL
Aktualizacje Opcjonalne aktualizacje raz w roku

Moduły oprogramowania

Standardowy

Korony, kopie, kopie anatomiczne, uzupełnienia monolityczne i szkielety
Mostki
Wkładki, nakładki i licówki
Wosk-projekt
Korony teleskopowe

Dodatkowe

Moduł łącznika i wspornika implantu/mostu
Łączniki niestandardowe (śrubowe i cementowe)
Projektowanie wspornika implantu i mostu

Moduł szyny zgryzowej
Szyny zgryzowe

Moduł kreatora modelu
Drukowane modele 3D

Moduł prowizoryczne
Prowizoryczne korony i mosty

Biblioteka zębów ZRS
Obszerna biblioteka zębów naturalnych autorstwa Manfreda Wiedmanna

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.