Wydajność w każdej klinice dentystycznej

Twoja klinika może mieć możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym wykorzystania sprzętu i występujących na nim incydentów, zapewniając najwyższy poziom efektywności. Nasze narzędzia cyfrowe oferują użytkownikom szereg korzyści w zakresie jakości i usług oraz umożliwiają zdalne monitorowanie klinik z dowolnego miejsca.

Wydajniejsze planowanie

Lepsza kontrola jakości

Maksymalny czas pracy urządzenia

Monitorowanie w czasie rzeczywistym codziennej pracy zaprojektowane z myślą o personelu.

Zaawansowana analityka dla interesariuszy biznesowych.

Planuj, aby pracować jeszcze wydajniej

Kontroluj, jak długo pacjent spędza czas w fotelu, śledź numerację i rodzaj wykonanych zdjęć rentgenowskich oraz zabiegów frezowania. Wykorzystaj te dane, aby lepiej zrozumieć, jak działa Twoja klinika i poznaj możliwości jak wykorzystać jej potencjał.

Lepsza kontrola jakości

Korzystaj z dzienników danych zawierających automatycznie gromadzone informacje, by mieć gwarancję przestrzegania wszystkich protokołów kontroli infekcji w unitach stomatologicznych. Ponadto, możesz również zapoznać się ze statystykami dotyczącymi ekspozycji na promieniowanie rentgenowskie, aby upewnić się, że w przypadku każdej grupy pacjentów zachowywana jest właściwa higiena radiacyjna.

Maksymalna dostępność urządzenia

Ułatwia rutynową konserwację sprzętu i rozwiązywanie problemów poprzez zbieranie informacji o stanie w czasie rzeczywistym i generowanie dzienników wyjątków ze wszystkich urządzeń Planmeca. Dzięki szczegółowej historii urządzeń możliwe jest zaplanowanie i optymalizacja konserwacji zapobiegawczej zgodnie z rzeczywistymi potrzebami użytkowania oraz zapewnienie bezawaryjnej pracy na co dzień.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.