Analiza cefalometryczna Romexis®

Oprogramowanie do planowania leczenia ortodontycznego

Planmeca Romexis® Cephalometric Analysis to najlepszy moduł oprogramowaia do analizy cefalometrycznej, planowania chirurgicznego i konsultacji kontrolnych z wykorzystaniem technologii 2D. Oprogramowanie zostało zaprojektowane specjalnie dla ortodontów, stomatologów ogólnych i chirurgów szczękowych.

Automatyczna adnotacja cefalometryczna w błyskawicznym czasie

Analiza cefalometryczna Romexis zapewnia łatwe w użyciu narzędzia, które pomagają szybko i wydajnie analizować obrazy. Automatyczne śledzenie automatycznie umieszcza punkty i kontury tkanek miękkich w ciągu kilku sekund, dając użytkownikom dodatkowy czas na interpretację wyników skanowania.

Swobodnie nakładaj obrazy na siebie w trakcie wizyt kontrolnych

Oprogramowanie do analizy cefalometrycznej Romexis sprawia, że ​​śledzenie jest bardzo łatwe dzięki automatycznemu nakładaniu zdjęć rentgenowskich, opisów i zdjęć profilowych wykonanych na różnych etapach leczenia.

Symulacja chirurgiczna o niebywałej precyzji

Moduł analizy cefalometrycznej Romexis pozwala na symulację procedur chirurgicznych i ortodontycznych poprzez tworzenie VTO (Visual Treatment Objective) z wykorzystaniem predykcyjnych obrazów.

Filmy szkoleniowe

Chcesz, aby oprogramowanie stomatologiczne Planmeca Romexis® było jeszcze bardziej efektywne? Obejrzyj nasze samouczki wideo, aby poznać nowe porady i wskazówki.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.