Krzesełka dentystyczne Planmeca

Optymalne wsparcie dla wszystkich użytkowników

Fotele stomatologiczne Planmeca charakteryzują się anatomiczną konstrukcją zapewniającą optymalne wsparcie i wysoki poziom komfortu, ponieważ modele muszą być dostosowane do różnych potrzeb użytkownika. Łatwo dostępne dźwignie regulacyjne pozwalają na łatwą zmianę pozycji fotela bez zbędnej ingerencji w trakcie zabiegu.

Planmeca Lumo™

Dopasowany do kształtu ciała

Nasze anatomicznie zaprojektowane stołki dentystyczne Planmeca Lumo™ są ergonomicznie zaprojektowane, aby były idealne. Płynnie obracające się koła i szerokie możliwości regulacji zapewniają optymalną pozycję pracy, niezależnie od wzrostu użytkownika. Ten stołek zapewnia niezrównane wsparcie i komfort nawet podczas długich, pracowitych dni w pracy.

Idealnie dostosowane do każdej potrzeby

Planmeca Lumo działa bezproblemowo na każdym rodzaju podłogi. Przechylany do przodu stołek minimalizuje obciążenie i nacisk na uda, a wygodny zamek błyskawiczny siedziska zapewnia, że ​​nawet wyżsi użytkownicy będą mieli dużo miejsca.

Optymalne podparcie pleców

Oparcie zapewnia niższy punkt podparcia pleców i jest idealne zarówno dla wysokich, jak i niskich użytkowników, ponieważ Planmeca Lumo został zaprojektowany z myślą o wygodzie i ergonomii. Oparcie synchronizuje się z ruchami każdego użytkownika, a także posiada możliwość regulacji wysokości.

Idealny dodatek do unitu stomatologicznego Planmeca

Dzięki charakterystycznemu i eleganckiemu wzornictwu Planmeca Lumo jest naturalnym dodatkiem do wszystkich unitów stomatologicznych Planmeca. Prezentowane krzesło pozwala na wybór jednej z dwóch opcji tapicerki (Comfy i Ultra Relax), które dodatkowo oferowane są w bogatej kolorystyce.

Planmeca Olo™

Optymalne podparcie pleców

Nasze siodełko Planmeca Olo™ pozwala utrzymać plecy w najbardziej naturalnej pozycji podczas leczenia. Zapewnia możliwość łatwego dostosowania wysokości do potrzeb każdego użytkownika. W razie potrzeby kształt podstawy w połączeniu z niepełnym pierścieniem pozwala na przemieszczanie się bardzo blisko pacjenta lub innych taboretów. Unikalna konstrukcja stołka obejmuje również uchwyt i jednolitą konstrukcję, która zapewnia optymalną kontrolę infekcji.

Nieprześcigniona ergonomia

Planmeca Olo zapewnia mocne podparcie pleców w najbardziej naturalnej pozycji. Regulowany kąt pochylenia fotela zapewnia najlepszą możliwą pozycję pracy, a jego koła poruszają się swobodnie po każdym rodzaju powierzchni.

Wygodny i elastyczny dolny pierścień

Optymalnie wyprofilowany dolny pierścień umożliwia użytkownikowi umieszczenie Planmeca Lumo w pobliżu pacjenta, unitu stomatologicznego lub innych stołków. Pierścień ten pozwala również użytkownikowi na łatwą regulację wysokości.

Idealny dodatek do unitów dentystycznych Planmeca

Planmeca Olo jest dostępny w różnych kolorach, które idealnie pasują do każdego urządzenia dentystycznego Planmeca. Jednolita konstrukcja ułatwia stosowanie niezawodnych metod kontroli infekcji.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.