Niezawodna kontrola zakażeń

Czysta woda i najwyższe standardy kontroli zakażeń zawsze były ważnymi elementami w rozwoju unitów stomatologicznych Planmeca, które zapewniają bezpieczne środowisko leczenia dla pacjentów, a jednocześnie dbają o bezpieczeństwo naszych pracowników, personelu naszych klinik.

Współpraca z uniwersytetami

Innowacyjny rozwój produktów i współpraca z wiodącymi uniwersytetami stomatologicznymi na całym świecie umożliwiają nam opracowanie kompleksowych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie kontroli zakażeń na oddziałach stomatologicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Naukowo udowodnione czyszczenie ssaków

System czyszczenia ssaków Planmeca to prosta i wysoce niezawodna metoda zapewnienia bezpiecznych warunków leczenia i normalnego ssania w unitach stomatologicznych. Jego skuteczność została potwierdzona przez niezależne badania naukowe*.

* M.A. Boyle, i in., „Overcoming the problem of residual microbial contamination in dental suction units left by conventional disinfection using novel single component suction handpieces in combination with automated flood disinfection”, Journal of Dentistry (2015)

Zapewnienie kontroli zakażeń zewnętrznych

Unity stomatologiczne są łatwe do czyszczenia ze względu na ich gładką, równą powierzchnię. Pomaga to kontrolować zakażenia zewnętrzne, co jest niewątpliwie ważnym czynnikiem bezpiecznego leczenia stomatologicznego. Powierzchnia jest epoksydowa malowana proszkowo dla trwałości i odporności na środki czyszczące. Wszystkie ważne części urządzenia mogą być sterylizowane, a miskę można wyjąć w celu łatwego czyszczenia.

Czysta woda

Nasze rozwiązania w zakresie filtracji wody gwarantują, że woda trafiająca do ust pacjenta jest zawsze czysta, zapewniając bezpieczne środowisko leczenia dla pacjenta i całego zespołu stomatologicznego. Planmeca ActiveAqua™ to zintegrowany system uzdatniania wody dla klinik stomatologicznych, oparty na dezynfekcji elektrochemicznej, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Czyści wodę wpływającą do gabinetu stomatologicznego bez użycia dodatkowych środków chemicznych i bez kłopotów.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.