Oprogramowanie do obrazowania firmy Planmeca

Potężne narzędzia dla wspaniałych rezultatów

Zaawansowane oprogramowanie Planmeca Romexis® oferuje najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi do obrazowania 2D. Można również diagnozować obrazy za pomocą opcjonalnych narzędzi i przeglądać zdjęcia rentgenowskie na urządzeniu mobilnym. To wszechstronne oprogramowanie łatwo dostosowuje się do Twoich potrzeb i osiąga swój pełny potencjał wraz z rozwojem Twojej praktyki.

Najlepsze zdjęcia rentgenowskie za każdym razem

Moduł obrazowania Romexis 2D jest idealny do szybkiego i łatwego obrazowania i diagnozowania. Adaptacyjne filtry przetwarzania pozwalają na wykonanie wszystkich zdjęć rentgenowskich zgodnie z aktualnymi potrzebami, od zdjęć panoramicznych i wewnątrzustnych po zdjęcia cefalometryczne.

Banalne w obsłudze i potężne narzędzia

Oprogramowanie Romexis może być używane do przeglądania i przetwarzania obrazów 2D z aparatów rentgenowskich firmy Planmeca. Intuicyjny interfejs gwarantuje doskonałą użyteczność od pierwszego dnia. Oferuje również zaawansowane możliwości rozbudowy, funkcje analizy i narzędzia diagnostyczne dostosowane do każdej specjalizacji.

Przebieg pracy przy obrazowaniu wewnątrzustnym

Oprogramowanie Romexis zapewnia kompleksowe wsparcie dla inteligentnego obrazowania wewnątrzustnego 2D – od obrazów zgryzu do serii szablonów obrazów wewnątrzustnych. Dostosowywane szablony pozwalają również na automatyczne sekwencjonowanie i numerowanie zdjęć stomatologicznych. Po połączeniu systemu rentgenowskiego Planmeca ProX™ oraz wewnątrzustnego czujnika Planmeca ProSensor® HD, wszystkie wartości ekspozycji obrazu są również automatycznie rejestrowane. Dodatkowo należy zaznaczyć, że sterownik TWAIN umożliwia korzystanie z przetworników i skanerów PSP pochodzących od zewnętrznych producentów.

Wolność wyszukiwania i raportowania

Baza danych oprogramowania Romexis umożliwia wyszukiwanie obrazów według nazwiska pacjenta, typu diagnozy i operatora jednostki obrazującej. W prosty sposób można również tworzyć profesjonalne, wysokiej jakości wydruki i raporty radiologiczne (w tym wielostronicowe), które można przesyłać do konsultacji innym specjalistom. Ale to nie wszystko: możesz również wykorzystać ją do tworzenia wielu innych rodzajów raportów. Do dokumentacji medycznej pacjenta można również dołączyć wszelkie opisy cefalometryczne lub listy polecające.

Przechowywanie zdjęć i filmów

Oprócz wykonanych zdjęć rentgenowskich, wszystkie obrazy, filmy i pełna historia pacjenta mogą być również przechowywane w bazie danych oprogramowania Romexis; interfejs TWAIN umożliwia tworzenie szablonów, obrazów pacjentów oraz podłączanie aparatów i skanerów.

Narzędzia radiologiczne

Moduł raportów Romexis Radiology to najbardziej zaawansowane narzędzie do analizy i rejestracji raportów dostępne obecnie na rynku. Oprogramowanie jest efektem wysiłków wielu klinicystów w celu opracowania produktu spełniającego wymagania współczesnej stomatologii. Jest szczególnie przydatna w placówkach edukacyjnych i szpitalach, gdzie analiza odrzutów i konsolidacja wszystkich zarejestrowanych danych ma ogromne znaczenie. Na uwagę zasługuje również możliwość hierarchicznego kategoryzowania wyników i ich dowolnej edycji.

Nadążanie za rozwijającą się kliniką

Moduł wizualizacji 2D jest integralnym elementem oprogramowania Romexis i znajduje się we wszystkich oferowanych przez nas pakietach oprogramowania. Moduły Smile Design, 3D Imaging oraz CAD/CAM można łatwo dodać w dowolnym momencie, dzięki czemu możesz rozwijać swoją klinikę we własnym tempie.

Filmy szkoleniowe

Szukasz sposobów na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie oprogramowania stomatologicznego Planmeca Romexis®? Obejrzyj nasze filmy szkoleniowe, aby poznać wskazówki i nowe techniki.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.