Unity stomatologiczne Planmeca

Unity stomatologiczne Planmeca zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pacjenta jako priorytecie. Ważnym czynnikiem pozytywnego postrzegania kliniki stomatologicznej jest to, czy pacjenci czują się zrelaksowani i otrzymują profesjonalną opiekę. W tym zakresie dział stomatologiczny jest centralnym punktem leczenia i odgrywa istotną rolę w budowaniu pełnej zaufania relacji z pacjentami.

Projekt, który łączy w sobie komfort i dostępność

Unit stomatologiczny Planmeca doskonale spełnia potrzeby pacjentów o różnych kształtach i rozmiarach, od dzieci po dorosłych. Są one również dostępne w wielu stylowych i atrakcyjnych kolorach, aby zmniejszyć dyskomfort, jaki mogą odczuwać pacjenci w każdym wieku przed rozpoczęciem leczenia.

Spokojne środowisko leczenia

Po prawidłowym ustawieniu unitu stomatologicznego i dokonaniu wszystkich niezbędnych regulacji w celu właściwego wsparcia pacjenta, nasze unity pozwalają całkowicie skupić się na wysokiej jakości leczeniu. Kształt fotela stomatologicznego idealnie dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała, zapewniając wygodne i bezpieczne podparcie. Nasze jednostki mogą być wyposażone w podłokietniki dla dodatkowego wsparcia pacjenta.

Tapicerka światowej klasy

W naszych unitach stomatologicznych dostępne są dwa rodzaje amortyzacji – Comfy™ i Ultra Relax™. Obie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i są wygodne w użyciu. Wykonana z trwałej ekoskóry i elastycznej pianki z pamięcią poduszka Ultra Relax dopasowuje się do wagi pacjenta, a nawet temperatury ciała. Jest to szczególnie ważne przy dłuższych zabiegach.

Łatwy dostęp i bezproblemowe konsultacje

Unit stomatologiczny oferuje wygodną pozycję siedzącą i kontakt wzrokowy podczas pierwszej konsultacji. Składane podnóżki ułatwiają siedzenie i stanie w fotelu, co jest szczególnie ważne dla pacjentów starszych i niepełnosprawnych.

Zachęcamy naszych młodszych pacjentów

Nasze unity stomatologiczne dają zapewnienie, że młodzi pacjenci czują się swobodnie i otrzymują leczenie w jak najbardziej łagodnym środowisku. Nasze fotele dziecięce zapewniają doskonałe wsparcie dla najmłodszych pacjentów i są dostępne w tych samych atrakcyjnych kolorach, co nasze unity stomatologiczne.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.