Planmeca Creo® C5

Najbardziej zaawansowana stomatologiczna drukarka 3D

Dodaj druk 3D do swoich produktów dzięki Planmeca Creo® C5, ultraszybkiej drukarce 3D zaprojektowanej specjalnie dla branży stomatologicznej. Dzięki Planmeca Creo C5 elementy stomatologiczne takie jak aparaty ortodontyczne, modele diagnostyczne i nakładki mogą być tworzone w znacznie krótszym czasie niż zwykle. Elementy stomatologiczne takie jak aparaty ortodontyczne, modele diagnostyczne i onlay mogą być tworzone w znacznie krótszym czasie niż zwykle. W każdej chwili możesz stworzyć potrzebne komponenty stomatologiczne.

Eksperci dla ekspertów

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom i algorytmom, a także zaawansowanej technologii, wszystkie nasze systemy obrazowania stomatologicznego 3D zapewniają krystalicznie czyste, łatwe w użyciu obrazy nawet przy niskich dawkach promieniowania. aby zapobiec błędom ludzkim w obrazowaniu CBCT, dostępne są opcje kompensacji ruchu pacjenta, redukcji artefaktów i redukcji szumów.

Gdy spotykają się precyzja i szybkość

Drukarka 3D Planmeca Creo C5 to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów wymagających szybkości i precyzji. Jego wytrzymała konstrukcja zapewnia również stabilność druku i dokładność drukowanych części.

Skanowanie, projektowanie i drukowanie

Nie tylko sprzedajemy drukarki 3D, oferujemy również kompletny pakiet druku cyfrowego Planmeca dostarcza wszystkie narzędzia potrzebne do zaplanowania i przeprowadzenia procesu produkcji implantów, od skanowania do projektowania i produkcji. Dzięki oprogramowaniu Planmeca Romexis® zaprojektuj wymagane szyny dentystyczne i wydrukuj je na drukarce Planmeca Creo C5.

Czyste i ekonomiczne materiały

Unikalny system dostarczania kalafonii i wstępnie zaprogramowane ustawienia materiałów zapewniają płynne, czyste drukowanie bez ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego między materiałami. Dodatkowo, innowacyjna kapsuła ze składnikami ułatwia dozowanie i przechowywanie, co skutkuje bardziej efektywnym wykorzystaniem cennych składników.

Łatwe podłączenie i drukowanie

Planmeca Creo C5 to łatwa w konfiguracji i gotowa do użycia drukarka 3D, która nie wymaga kalibracji – za pomocą oprogramowania Planmeca Creo® C5 Studio można łatwo tworzyć i drukować modele 3D w formacie STL lub PLY. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk.

Specyfikacja techniczna

Import STL, PLY
Technologia druku monochromatyczna LCD
Obszar druku 128 x 78 x 100 mm (5,0 x 3,1 x 4,0 cala)
Wymiary Ø 300 mm (11,8 cala), W 500 mm (19,7 cala)
Rozdzielczość X,Y 50 µm
Rozdzielczość Z 25–100 µm
Masa 32 kg (70,5 funtów)

Wymagania systemowe
Sprzęt
Procesor Intel lub AMD
Pamięć RAM 4/8 GB
Karta graficzna Nvidia GeForce GT/GTX
Monitor 21″/24″

System operacyjny
Windows 7 (32/64-bitowy)
Windows 10 (64-bitowy)

Materiały do wydruków Planmeca Creo® C5

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.