Planmeca PlanID™

Ułatwia identyfikację użytkownika na unitach stomatologicznych Planmeca

PlanID™ to nasz system logowania do łatwej identyfikacji użytkownika na cyfrowych unitach stomatologicznych Planmeca. Dedykowana karta obsługuje nieograniczoną liczbę użytkowników i zapewnia wygodny dostęp do indywidualnych ustawień.

Dostęp do ustawień natychmiast

Planmeca PlanID zmienia każdy unit stomatologiczny w unikalną jednostkę. Indywidualne ustawienia leczenia, ustawienia sprzętu i języka, motywy kolorystyczne i inne mogą być natychmiast dostępne.

Idealne rozwiązanie dla szerokiego zakresu środowisk zabiegowych

Planmeca PlanID to szczególnie opłacalna opcja dla uczelni stomatologicznych, szpitali i dużych klinik lub sieci z dużą liczbą użytkowników. Unity stomatologiczne, błyskawicznie reagując na potrzeby każdego użytkownika, zwiększają również wydajność i swobodę działania całej kliniki.

Kompatybilny również z Planmeca Viso™ CBCT

Planmeca PlanID jest również kompatybilny z Planmeca Viso™ CBCT, umożliwiając te same korzyści i funkcje identyfikacji użytkownika dla obrazów stomatologicznych.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.