Romexis® Dental PACS

Archiwizacja i planowanie leczenia w jednym rozwiązaniu programowym

Jako pierwszy stomatologiczny system PACS oferujący archiwizację i planowanie leczenia w jednym rozwiązaniu programowym, oprogramowanie Romexis® Dental PACS zostało opracowane specjalnie dla klinik stomatologicznych, szpitali i uniwersytetów. Jest niezależny od platformy i bezpieczny, upraszczając przepływy pracy nawet w trudnych środowiskach.

Dlaczego system Romexis Dental PACS jest wyjątkowy?

W przeciwieństwie do innych systemów przechowywania i przesyłania obrazów, Romexis Dental PACS jest oprogramowaniem, które umożliwia przeglądanie wszystkich obrazów 2D i 3D oraz oferuje pełen zakres opcji planowania leczenia stomatologicznego. Eliminuje to konieczność otwierania obrazów w innych programach w celu oglądania 3D i planowania leczenia, co znacznie zmniejsza liczbę programów, które trzeba zainstalować, przestudiować i utrzymać.

Szybki dostęp do zdjęć

Podczas otwierania obrazów bezpośrednio z serwera Planmeca Romexis® wszystkie obrazy są wyświetlane jako miniatury. Takie rozwiązanie nie tylko zapewnia szybki dostęp do odpowiednich zdjęć, ale przede wszystkim sprawia, że są one bardzo wygodne. Ponadto wszystkie obrazy mogą być pobierane i przechowywane w postaci skompresowanych plików DICOM, co optymalizuje czas dostępu.

Zgodność z wszystkimi urządzeniami do obrazowania


Oprogramowanie Romexis Dental PACS może zapisywać obrazy z innych urządzeń obrazujących za pomocą protokołu DICOM; możliwe jest również obrazowanie 2D w czasie rzeczywistym za pomocą standardu TWAIN. Ponadto oprogramowanie Romexis może przechowywać wewnętrzne skany STL wykonane za pomocą oprogramowania innych firm w formacie standardu DICOM.

Zapraszamy do zapoznania się z Deklaracją zgodności Planmeca Romexis DICOM

Skalowalna pojedyncza baza danych

Oprogramowanie Romexis może być skonfigurowane do uruchamiania wizualizacji w różnych środowiskach IT. Dzięki temu klienci mogą łatwo uruchomić oprogramowanie w złożonych, jednoserwerowych konfiguracjach lub zsynchronizowanych konfiguracjach między serwerami.

Filmy szkoleniowe

Chcesz uzyskać więcej korzyści z oprogramowania stomatologicznego Planmeca Romexis®? Obejrzyj nasze tutoriale wideo i poznaj nowe wskazówki.

Porównanie specyfikacji

Cechy charakterystyczneRomexisPorównywalne produkty
Skalowalność
Opcja dodatkowaUsługi z zakresu gromadzenia danychUsługi z zakresu gromadzenia danych
Bezpieczeństwo użytkownikówTak, obsługa Active DirectoryTak, obsługa Active Directory
Format danychDICOMDICOM
Kontrola dostępu DICOM
Obsługa obrazów pochodzących z systemów firm zewnętrznych (przechowywanie SCP)
Obsługa modeli STLTak, standard DICOM (Romexis 5.4.R lub nowsze)Tak, brak standardu DICOM
Lista zadań, potwierdzanie zapisu i wyszukiwanie/pobieranieDostępne wkrótce
System operacyjnyWindows i macOSTylko Windows
Wbudowana funkcja 3D CBCT 
Wbudowana funkcja CADCAM 
Wbudowana funkcja planowanie implantów i szablonów 
Pozostałe moduły specjalistyczneEsthetic, Ceph, 3D Ortho, TMJ, Chirurgia 
Jeden system obsługujący wszystkie dane stomatologiczne 

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.