Oprogramowanie do obrazowania stomatologicznego Planmeca Romexis®

Oprogramowanie do obrazowania stomatologicznego Planmeca Romexis® jest najpotężniejszą na świecie platformą oprogramowania dla stomatologii. Oferując szeroki zakres narzędzi i funkcji obejmujących wszystkie specjalności i potrzeby, oprogramowanie Romexis integruje wszystkie urządzenia Planmeca stosowane w gabinetach stomatologicznych, od technologii CAD/CAM po sprzęt do obrazowania i unity stomatologiczne.

Oprogramowanie stomatologiczne typu „all-in-one”

Otwarta i kompatybilna platforma

Wyjątkowa łatwość obsługi

Swoboda współpracy

Rozwijamy się razem z Twoją praktyką

Wszechstronne oprogramowanie stomatologiczne

Oprogramowanie Romexis umożliwia tworzenie, wizualizację i przetwarzanie wszystkich rodzajów danych, tj. wszystkich obrazów 2D i 3D oraz CAD/CAM. Oferuje wiele specjalistycznych narzędzi, możliwości monitorowania w czasie rzeczywistym oraz wyjątkowe możliwości integracji z innymi urządzeniami Planmeca, dzięki czemu każdy dzień staje się ciekawszy i bardziej efektywny.

Otwartość i kompatybilność

Cyfrowa stomatologia rozwija się w szybkim tempie. Chcemy, abyś zawsze korzystał z najlepszych technologii, dlatego zaprojektowaliśmy oprogramowanie Romexis do współpracy z różnymi urządzeniami: łatwo importuj i eksportuj obrazy 2D i 3D w standardowych formatach, takich jak JPEG, DICOM i STL, lub wykorzystaj oprogramowanie innych firm, aby ułatwić wdrożenie systemu zarządzania praktyką.


Romexis to oprogramowanie oparte na Javie, które jest kompatybilne z systemami macOS i Windows. Więcej informacji można znaleźć w części Kompatybilność systemowa i wymagania.

Najwyższa łatwość obsługi

Oprogramowanie Romexis zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach nowoczesnej kliniki, która stale podnosi poprzeczkę w zakresie przetwarzania obrazów: możesz pracować z łatwością, mając pod ręką wszystkie obrazy 2D i 3D, zapewniając najwyższą jakość przetwarzania. Został on również zoptymalizowany pod kątem najczęstszych potrzeb biznesowych, dzięki czemu codzienne operacje mogą być wykonywane szybko i bez zbędnych kliknięć. Elastyczny kreator przepływu pracy sprawia, że korzystanie z oprogramowania jest proste i przyjemne. Dodatkowo, obszerna biblioteka ponad 100 samouczków wideo pozwala dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu w dowolnym miejscu i czasie. W oparciu o wieloletnie opinie klientów, najnowsza wersja Romexis posiada najnowocześniejszy design, który doceni cały zespół.

Swoboda współpracy

Ponieważ Romexis jest platformą internetową, wszystkie obrazy i plany leczenia są natychmiast przesyłane pomiędzy różnymi stanowiskami pracy. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz zapewnić swojemu zespołowi szybki dostęp do danych, aby osiągnąć najwyższą jakość opieki. Ma również na uwadze Twoje podejmowanie decyzji i bezpieczeństwo. Dlatego w naszym oprogramowaniu, w stosownych przypadkach, zapewniamy funkcje uwierzytelniania i logowania.

Gdy twoja klinika się rozwija

Od małych klinik, przez szpitale po sesje grupowe, oprogramowanie Romexis powinno być idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz zacząć od podstaw – tego, czego potrzebujesz – a następnie rozbudować swoją klinikę o dodatkowe moduły, zaczynając od obrazowania 2D i 3D oraz CAD/CAM i przechodząc do pełnych modułów planowania implantów. W ciągu ostatnich 12 lat wydaliśmy ponad 100 aktualizacji oprogramowania, budując silną markę, która dba o swoich klientów. Dzięki dodaniu nowych funkcji i innowacji, użytkownicy mogą dłużej pracować z najnowszymi rozwiązaniami stomatologicznymi.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.