Planmeca Solanna®

Uniwersalna lampa zabiegowa do unitów stomatologicznych

Lampa zabiegowa do unitów stomatologicznych Planmeca Solanna® zapewnia doskonałą widoczność w całym obszarze leczenia dzięki indywidualnie wybieranej jasności i temperaturze barwowej. Niezrównana łatwość obsługi i pozycjonowania światła tej aktywnej oprawy zapewnia nieprzerwaną pracę przez cały czas.

Jednolite światło z minimalną ilością cieni

Zaawansowana technologia LED Planmeca Solanna i unikalna optyka lustrzana zapewniają równomierny rozkład światła i minimalne cienie, niezależnie od odległości od obszaru zabiegowego.

Doskonała widoczność we wszystkich zakątkach

Oświetlenie o dużej powierzchni zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich zakamarkach obszaru obróbki i minimalizuje konieczność regulacji głowicy lampy podczas obróbki. Lampa ma wyraźnie zarysowaną krawędź, dzięki czemu jest wygodna dla pacjenta.

Łatwe pozycjonowanie

Lekka, elastyczna głowica Planmeca Solanna doskonale dopasowuje się do potrzeb każdego użytkownika, siedzącego lub stojącego. Głowica lampy może poruszać się w trzech kierunkach, co ułatwia jej pozycjonowanie, a wyjątkowo długi uchwyt zapewnia optymalne warunki pracy niezależnie od wykonywanej operacji.

Regulacja jasności i koloru

Natężenie światła Planmeca Solanna można dowolnie regulować w zakresie od 8 000 do 50 000 luksów. Dodatkowo można wybrać trzy temperatury barwowe: ciepłą, neutralną i chłodną. Tryb oświetlenia kompozytów zapobiega przedwczesnej polimeryzacji kompozytów i zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Wymienne opcje montażu

Planmeca Solanna to wszechstronne światło aktywne z wieloma opcjami montażu. Lampa może być zamontowana na unicie stomatologicznym, na suficie lub na ścianie.

Kontrola infekcji

Uchwyt można zdjąć co umożliwia czyszczenie w autoklawie Planmeca Solanna. Nadaje się rónież do czyszczenia w myjni-dezynfektorze. Kontrolę infekcji dodatkowo poprawia lekka, jednoczęściowa, jednolita osłona tylna wykonana z aluminium oraz odporny na działanie kurzu klosz.

Pierwszorzędna łatwość obsługi

Planmeca Solanna może być używana na wiele sposobów – za pomocą innowacyjnych uchwytów, z poziomu interfejsu użytkownika unitu stomatologicznego, za pomocą sterowania nożnego lub poprzez uprzednio zdefiniowane gesty rąk. Dodatkowo, połączenie lampy i oprogramowania  Planmeca Romexis® zapewnia wiarygodne informacje o wykorzystaniu.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.