Planmeca Romexis® Viewer

Darmowa przeglądarka obrazów na komputer

Planmeca Romexis® Viewer to w pełni funkcjonalna bezpłatna aplikacja do przeglądania obrazów 2D i 3D Planmeca. Można ją eksportować z załączonymi obrazami za pomocą oprogramowania Planmeca Romexis®.

Swobodnie przeglądaj wszystkie obrazy

Planmeca Romexis Viewer to wszechstronna aplikacja, która umożliwia profesjonalistom i pacjentom łatwe przeglądanie obrazów klinicznych. Aplikacja komputerowa jest uproszczoną wersją oprogramowania Romexis i umożliwia osobom niebędącym użytkownikami wyświetlanie obrazów Planmeca 2D i 3D na ich komputerach osobistych. Dostarczana przez nas aplikacja działa zarówno na komputerach Mac jak i Windows i nie wymaga żadnej instalacji.

Filmy szkoleniowe

Chcesz, aby oprogramowanie stomatologiczne Planmeca Romexis® było jeszcze bardziej efektywne? Obejrzyj nasze samouczki wideo, aby poznać nowe porady i wskazówki.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.