Unity stomatologiczne wielokrotnie nagradzane za wzornictwo

Staramy się tworzyć pięknie zaprojektowane, trwałe produkty, które wytrzymają próbę czasu. Każdy najmniejszy szczegół jest dla nas ważny. Każdy z naszych produktów jest najwyższej jakości, dzięki czemu Twoja klinika będzie wyglądać profesjonalnie i pomoże zwiększyć zaufanie pacjentów.

Kolor ma znaczenie

Dobrze zaprojektowany unit stomatologiczny może być dodatkowo wzbogacony o indywidualnie dobrane kolory. Użytkownicy mogą wybierać z naszej inspirującej palety kolorów, aby stworzyć wygląd swoich marzeń.

Refleksy

W gabinetach stomatologicznych niezwykle ważne jest, aby powierzchnie były gładkie i równe, ponieważ prawie wszystkie powierzchnie mają połysk. Wszystkie odbicia produkowane przez unity stomatologiczne Planmeca są gwarantowane przez naszych projektantów przemysłowych jako miękkie i delikatne. Nasza dogłębna wiedza na temat odbicia światła oraz staranna kontrola nieregularności kształtu i jednorodności powierzchni zapewniają, że wszystkie widoczne wady powierzchniowe są eliminowane przed rozpoczęciem produkcji.

Gwarantowana trwałość i długotrwała satysfakcja

Aby zapewnić maksymalną trwałość, nasze unity stomatologiczne wykonane są z lakierów epoksydowych i elementów aluminiowych, co nie tylko gwarantuje długą żywotność, ale również nadaje się do recyklingu. Jednolite, malowane proszkowo powierzchnie spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi kontroli infekcji. Wszystkie nasze jednostki zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości. Dzięki temu są one stale uzupełniane o najnowsze funkcje i innowacyjne rozwiązania stomatologiczne, gwarantując bardzo łatwą skalowalność

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.