Raportowanie oparte na sieci

Analiza wydajności klinik stomatologicznych

Nasza internetowa usługa raportowania to najnowocześniejszy sposób na uzyskanie korzyści analitycznych dla klinik stomatologicznych i praktyk grupowych. Dzięki kompleksowym danym i interaktywnej tablicy rozdzielczej planowanie, ocena i konserwacje zapobiegawcze są zawsze oparte na przejrzystej wizualizacji statystyk użytkowania.

Centralne planowanie oraz raportowanie

Każdy gabinet stomatologiczny generuje codziennie dużą ilość danych. Usługi raportowania łączą te dane, aby zapewnić scentralizowany widok wydajności kliniki. Po raz pierwszy kierownicy gabinetów stomatologicznych mogą monitorować wykorzystanie sprzętu w czasie rzeczywistym oraz uzyskać dostęp do ogólnej historii użytkowania i statystyk z dowolnego pomieszczenia.

Analiza użytkowania urządzeń i zapewnienie jakości

Wykorzystanie sprzętu, trendy i wzorce mogą być monitorowane w czasie. Dodatkowo, liczniki jednostek rentgenowskich i frezarskich mogą być dostępne i skategoryzowane według trybu napromieniowania i rodzaju zadania. Możliwość przeglądania statystyk kontroli infekcji dla unitów stomatologicznych Planmeca. Wyposażone unity w czujniki wykrywające obecność pacjenta, będą również liczyć pacjentów i rejestrować czas spędzony na fotelu dentystycznym.

Przeglądanie wykonywanych zabiegów na podstawie danych

Każdy, kto kiedykolwiek chciał się dowiedzieć, co tak naprawdę dzieje się w klinice podczas leczenia pacjenta, teraz ma taką możliwość. Inwestycja w zaawansowane urządzenia do zbierania danych stomatologicznych firmy Planmeca może pomóc w szybszym podejmowaniu lepszych decyzji. Odkryj nowe spojrzenie na swoją klinikę.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.