Doskonała ergonomia w leczeniu stomatologicznym

W ścisłej współpracy z dentystami opracowywane są nowe inteligentne podejścia, aby zapewnić maksymalny komfort i najwyższą jakość leczenia. Unity stomatologiczne umożliwiają współpracę zespołów zabiegowych liczących od dwóch do czterech osób w celu sprawnego i skutecznego leczenia pacjentów.

Ogrom miejsca na nogi

Regulowane fotele i małe podpórki pozwalają dentystom i asystentom na swobodne poruszanie się, dzięki czemu cały zespół może być przy pacjencie, gdy jest to potrzebne. Wąskie podpory zapewniają również doskonały dostęp do jamy ustnej.

Zrównoważony wspornik instrumentu

Wszystkie unity stomatologiczne wyposażone są w ergonomicznie wyważone ramiona do instrumentów. Środkowe ramię skraca drogę uruchamiania każdego instrumentu i minimalizuje obciążenie rąk użytkownika. Połączenie asymetrycznego mocowania kabla instrumentu i doskonale wyważonego ramienia zapobiega zaplątaniu się kabla z tyłu ramienia i zapewnia doskonały dostęp do jamy ustnej pacjenta przy zachowaniu swobody ruchów. Dodatkowo można dostosować balans do własnych preferencji.

Doskonała widoczność w każdej sytuacji.

Precyzyjne ustawienie i niezrównana jasność lampy zabiegowej zapewniają doskonałą widoczność całego obszaru zabiegowego. Trzy osie obrotu głowicy naświetlającej pozwalają na swobodną regulację natężenia światła na górnej i dolnej szczęce. Regulacja intensywności światła i kompatybilna z autoklawem końcówka pomagają również zapobiegać zakażeniom.

Intuicyjny interfejs

Intuicyjny ekran dotykowy unitu stomatologicznego Planmeca jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze. Funkcje unitu stomatologicznego, pozycjonowanie pacjenta, ustawienia sprzętu i ustawienia początkowe można dostosować do osobistych preferencji i potrzeb. Ponadto dostępnych jest 25 różnych języków i funkcji liczenia.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.