Obrazowanie dentystyczne 2D Planmeca

Aparaty Planmeca oferują zaawansowane i wszechstronne możliwości obrazowania 2D. Od bezobsługowego pozycjonowania po innowacyjność i wysoką jakość obrazu - nasze panoramiczne urządzenia obrazujące 2D zapewniają wyjątkową jakość obrazu.

Wyjątkowa jakość obrazu

Automatyczna kompensacja ruchów pacjenta

Obrazowanie przy ultraniskiej dawce

Kompleksowe oprogramowanie do obrazowania

Szeroki zakres opcji obrazowania

Które urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie?

Model w trzech trybach (SCARA 3) spełnia wszystkie wymagania dotyczące obrazowania, w tym dokładne zewnętrzne obrazowanie panoramiczne, obrazowanie TMJ i zatok.

Model dwumodowy (SCARA 2) zapewnia podstawowe oprogramowanie do obrazowania panoramicznego, dokładnego obrazowania końcówek skrzydeł oraz obrazowania TMJ i zatok.

Kompaktowy, łatwy w obsłudze, w pełni funkcjonalny aparat panoramiczny oferujący najnowocześniejsze rozwiązania.

Przełomowa technologia panoramiczna

Opatentowana technologia SCARA (Selectively Compliant Articulated Arm) zapewnia anatomicznie poprawną geometrię obrazu i wyraźne, wolne od błędów obrazy; DEC (Dynamic Exposure Control) mierzy ekspozycję pacjenta i automatycznie dostosowuje dawkę promieniowania.

Łatwy w użyciu

Wszystkie nasze systemy panoramiczne są wyposażone w przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny, który upraszcza każdy aspekt pracy: ciesz się widokiem z lotu ptaka na pozycję pacjenta, dzięki trzem laserowym wskaźnikom pozycjonowania i łatwemu dostępowi z boku.

Różne programy panoramiczne

Urządzenie do obrazowania Planmeca ProMax® 2D oferuje najszerszy zakres programów obrazowania, aby spełnić wszystkie wymagania kliniczne. Można też wybrać odpowiednią formę obrazowania w zależności od pacjenta i celów diagnostycznych.

Inwestycja w przyszłość

Urządzenie do obrazowania panoramicznego Planmeca to inwestycja w przyszłość, zapewniająca możliwość dodawania niestandardowych opcji i nowych możliwości obrazowania w miarę ich udostępniania. Unity można również w każdej chwili rozbudować o funkcje obrazowania CBCT i cefalostatu.

Wydajne oprogramowanie do obrazowania

Nasze potężne oprogramowanie Planmeca Romexis® oferuje najbardziej wszechstronny pakiet narzędzi do obrazowania panoramicznego na rynku. Skorzystasz również z pełnego pakietu narzędzi do diagnostyki obrazowej i przeglądarek aplikacji mobilnych. To elastyczne oprogramowanie łatwo dostosowuje się do Twoich potrzeb i maksymalizuje swój potencjał w miarę rozwoju firmy.

Inne produkty do obrazowania Planmeca

Wyjątkowa jakość obrazu 3D i optymalne oddziaływanie na pacjenta.

Kompaktowe rozmiary i wysoka jakość obrazu. Idealne narzędzie do bezkompromisowego obrazowania.

Najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie dla wszystkich Twoich potrzeb ortodontycznych.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.