Efektywność dla wszystkich gabinetów stomatologicznych

Informacje w czasie rzeczywistym o wykorzystaniu sprzętu i zdarzeniach mogą poprawić wydajność Twojej praktyki. Nasze narzędzia cyfrowe zapewniają użytkownikom szereg korzyści związanych z jakością i usługami oraz umożliwiają im zdalne monitorowanie swoich klinik, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Lepsze planowanie

Lepsza kontrola jakości

Maksymalna dostępność sprzętu

Oświetlenie unitów stomatologicznych Planmeca Solanna® zapewnia doskonałą widoczność w całym obszarze zabiegowym dzięki indywidualnie wybieranej jasności i temperaturze barwowej. Niezrównana łatwość obsługi i pozycjonowania światła w tej aktywnej oprawie zapewnia nieprzerwaną pracę przez cały czas.

Internetowe usługi raportowania to nowoczesny sposób analizy dla klinik stomatologicznych i kierowników zespołów.

Zaplanuj bardziej efektywną pracę

Możesz śledzić czas, jaki pacjenci spędzają na fotelu, a także liczbę i rodzaj wykonanych zdjęć rentgenowskich i procedur frezowania. Wykorzystaj te dane, aby lepiej zrozumieć efektywność swojej kliniki i wykorzystać jej potencjał.

Poprawa kontroli jakości

Wykorzystanie dzienników danych zawierających automatycznie zebrane informacje w celu zapewnienia przestrzegania wszystkich procedur kontroli zakażeń w dziale stomatologicznym. Można też sprawdzić higienę radiacyjną w podziale na grupy pacjentów, patrząc na statystyki ekspozycji na promieniowanie rentgenowskie.

Maksymalny dostęp do urządzenia

Zbiera w czasie rzeczywistym informacje o stanie wszystkich urządzeń Planmeca i generuje dziennik wyjątków, ułatwiając rutynową konserwację sprzętu i rozwiązywanie problemów. Szczegółowa historia sprzętu pozwala na planowanie i optymalizację konserwacji zapobiegawczej zgodnie z rzeczywistymi potrzebami użytkowania, zapewniając nieprzerwaną pracę na co dzień.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.