Planmeca FIT® - otwarty system CAD/CAM dla klinik

System Planmeca FIT®, zaprojektowany specjalnie dla klinik stomatologicznych, zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do zintegrowania przepływu pracy i digitalizacji - od szybkiego skanowania wewnątrzustnego do zaawansowanego projektowania i precyzyjnego frezowania w gabinecie. Będąc systemem otwartym, użytkownicy mogą samodzielnie wykonać cały przepływ pracy lub poszczególne kroki projektu mogą być łatwo przekazane do laboratorium lub innych partnerów/pracowników.

Satysfakcja pacjenta

Planmeca FIT została zaprojektowana tak, aby wysokiej jakości pielęgnacja jamy ustnej była absolutnie prosta. Nie ma potrzeby wielokrotnego odwiedzania kliniki, leczenie jest zakończone na jednej wizycie, nie są potrzebne korony tymczasowe ani modele zębów, leczenie jest zakończone w ciągu jednej godziny, pacjent może być widziany przez dentystę na tej samej wizycie, nie ma potrzeby ponownego odwiedzania kliniki, leczenie jest zakończone w ciągu jednej godziny.

Optymalizacja i efektywność czasowa

Planmeca FIT optymalizuje wydajność kliniki poprzez eliminację kroków, które są całkowicie zbędne z punktu widzenia wydajności. Inteligentne oprogramowanie Planmeca Romexis umożliwia wykonywanie różnych etapów przepływu pracy (skanowanie, projektowanie i produkcja) jednocześnie przez różnych użytkowników. W rezultacie kliniki mogą wykorzystać swój pełny potencjał i obsłużyć więcej pacjentów w krótszym czasie.

Proste obrazowanie wewnątrzustne

Skaner wewnątrzustny Planmeca to idealne połączenie szybkości i dokładności skanowania. Jest łatwy w użyciu i tworzy bardzo dokładne cyfrowe obrazy zarówno pojedynczych zębów, jak i całego łuku zębowego. Obsługuje również wiele otwartych formatów plików dla łatwego importu/eksportu.

Efektywne frezowanie w gabinetach stomatologicznych

Frezarka Planmeca jest idealna do wydajnego wykonywania bezpośrednich uzupełnień w gabinetach stomatologicznych. Maszyna jest uosobieniem nowoczesności i postępu technologicznego, m.in. posiada automatyczny zmieniacz narzędzi oraz inteligentny dobór narzędzi zoptymalizowany do właściwości materiału. Dostępne są dwa wysokiej jakości warianty, aby ułatwić poszczególnym klinikom wybór sprzętu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.