Wewnątrzustne skanery Planmeca

Wejście w świat skanowania wewnątrzustnego jest oczywistym krokiem dla stomatologów planujących rozszerzenie swojej praktyki, nie tylko ze względu na zwiększoną wygodę cyfrowych wycisków, ale także dla samych pacjentów. Skanery wewnątrzustne Planmeca mogą zaoferować szereg korzyści w porównaniu z innymi rozwiązaniami

Błyskawiczne i dokładne skanowanie

Szeroka gama rozmiarów końcówek

Łatwe importowanie i eksportowanie

Ogromny zakres zastosowań

Wybór pomiędzy kompletnym system, a samą funkcją skanowania

Który skaner narządów jest dla Ciebie odpowiedni?

Najlepszy wybór dla cyfrowych klinik stomatologicznych – zapewniający najwyższej klasy doświadczenia dla użytkowników i pacjentów.

Mały, lekki, szybki i dokładny – idealny instrument do skanowania wewnątrzustnego pojedynczych zębów, jak i całych łuków zębowych.

Szybkie i dokładne skanowanie

Ultraszybki wbudowany skaner zapewniający bardzo płynne skanowanie. Wbudowane skanowanie w kolorze i dokładność mikrometryczna – idealne do cyfrowych wycisków od pojedynczego zęba do całego łuku zębowego. Zakończone skany są przechowywane w oprogramowaniu Planmeca Romexis® i są natychmiast gotowe do następnego użycia.

Wybór rozmiaru końcówek

Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom użytkowników, skanery endometrialne Planmeca są wyposażone w wymienne końcówki o różnych rozmiarach. Wszystkie końcówki nadają się do sterylizacji w autoklawie, a jednolita konstrukcja zapewnia niezawodną kontrolę infekcji. Dzięki funkcji aktywnego zapobiegania parowaniu, końcówki są zawsze gotowe do użycia.

Importowanie i eksportowanie


Skanery Planmeca obsługują powszechnie używane formaty plików STL i PLY, dając Ci swobodę dostosowania przepływu pracy. Otwarta architektura platformy zapewnia bezproblemową integrację danych i sprzętu w różnych klinikach, a otwarte formaty plików ułatwiają współpracę z innymi laboratoriami i partnerami zewnętrznymi. Masz również możliwość eksportu wielu plików do jednego pliku STL.

Jeśli chcesz współpracować z laboratoriami stomatologicznymi, Romexis® LabApp zapewnia prostą i bezpieczną aplikację do wysyłania skanów wewnątrzustnych i innych typów danych bezpośrednio do Twoich partnerów.

Podłącz i używaj - to takie proste

Nasz skaner wewnątrzustny może być podłączony do laptopa lub cyfrowego unitu stomatologicznego Planmeca. Dzięki temu instrument może być używany w połączeniu z różnymi praktykami (dotyczy to również innych instrumentów). Można go również obsługiwać za pomocą pedału nożnego, więc ręce nie są zajęte i można poświęcić więcej czasu na skanowanie i leczenie w ten sposób.

Różne możliwości przebiegu pracy


Skanery Planmeca oferują szeroki zakres opcji przepływu pracy, więc nasze autorskie rozwiązania w zakresie skanowania i CAD/CAM pozwalają na wybór sposobu pracy w zależności od potrzeb. Wszystko, od skanowania po projektowanie i produkcję, możesz wykonać samodzielnie lub zlecić to partnerowi na dowolnym etapie. Wybór należy do Ciebie!

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.