Planmeca Emerald® S

Nowy klejnot w skanowaniu wewnątrzustnym

Planmeca Emerald® S to udoskonalona wersja naszego uwielbianego skanera wewnątrzustnego Planmeca Emerald®. Przenosi szybkość skanowania na nowy poziom, wprowadza nowe funkcje diagnostyczne i jest łatwiejszy w obsłudze.

Prędkość skanowania - elita

Planmeca Emerald S zapewnia najszybszą prędkość skanowania w ofercie w każdej sytuacji. Ten ultraszybki skaner wykonuje pracę wydajnie, a doświadczeni użytkownicy mogą zeskanować oba łuki w mniej niż minutę, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Sprytny i elegancki design

Planmeca Emerald S jest bardzo kompaktowa i lekka, dzięki czemu jej użytkowanie jest przyjemnością. Ten kompaktowy skaner jest ergonomicznie zaprojektowany, aby idealnie pasował do dłoni i zapewniał niezrównane wsparcie podczas skanowania.

Niezrównana wysoka precyzja

Planmeca Emerald S produkuje cyfrowe wydruki o żywych, realistycznych kolorach. Za pomocą skanera można uzyskać konsekwentnie przewidywalne wyniki, od uzupełnień jedno- i wielopunktowych po pełne łuki.

Dokładność skanera endometrialnego Planmeca Emerald S została potwierdzona w niezależnych badaniach naukowych*.

*Vág, J., et al. (2021). The effect of software updates on the trueness and precision of intraoral scanners. Quintessence International 7/2021, 636-644.

Końcówki do wielu potrzeb

Dwie opcjonalne głowice ze standardowymi końcówkami sprawiają, że Planmeca Emerald S nadaje się do wszystkich rodzajów skanów. Wąska końcówka zapewnia łatwy dostęp do obrazów zębów bocznych i przestrzeni międzyzębowych, a oświetlacz Cariosity jest doskonałym narzędziem do wykrywania próchnicy.

Prosty import/eksport

Odbitki cyfrowe wykonane za pomocą skanera Planmeca Emerald S mogą być natychmiast przekazane innym osobom bez dodatkowych kosztów, co czyni go bardzo łatwym w użyciu: skaner obsługuje import/eksport formatów STL i PLY.

We współpracy z laboratoriami stomatologicznymi, Romexis® LabApp zapewnia prostą i bezpieczną aplikację do pobierania danych, takich jak wewnątrzustne skany CT.

Cyfrowa wygoda

Uzyskanie cyfrowych odbitek jest znacznie wygodniejsze niż tradycyjne metody, a dzięki swojej szybkości i niewielkim rozmiarom Planmeca Emerald S zapewnia pacjentom niezwykle szybkie i wygodne skanowanie. Ergonomiczna konstrukcja i niewielka waga sprawiają, że skaner jest niezwykle wygodny w użyciu.

Wybór idealnego przepływu pracy

Skanery wewnątrzustne Planmeca wspierają szeroki zakres przepływów pracy w różnych specjalnościach, takich jak protetyka, ortodoncja i implanty. Nasze zaawansowane oprogramowanie do projektowania doskonale uzupełnia skaner, zapewniając najlepsze narzędzia do planowania, udostępniania i wykonywania wypełnień.

Zrób to sam lub zrób to razem

Otwarte rozwiązanie cyfrowej stomatologii Planmeca pozwala na prowadzenie kompletnego i wszechstronnego przepływu pracy we własnym zakresie lub elastyczne eksportowanie części do pacjentów. Wybór należy do ciebie.

Zwiększona użyteczność

Planmeca Emerald S oferuje nową łatwość obsługi skanerów. Jest jeszcze prostszy i łatwiejszy w obsłudze niż jego poprzednik, a przy tym oferuje dodatkowe korzyści. Skanowanie zgryzu jest teraz znacznie łatwiejsze niż wcześniej, a ulepszone wykrywanie ruchu skanera pozwala na zdalne przesuwanie i powiększanie skanowanego modelu.

Asystent ds. kolorów

Asystent koloru pomaga dentystom szybko znaleźć właściwy odcień – został zaprojektowany specjalnie dla skanera Planmeca Emerald S i automatycznie wyświetla właściwy kolor po przesunięciu kursora nad zeskanowanym modelem.

Wybierz swój własny kolor

Planmeca Emerald S może być również dostosowana do palety kolorów Twojej kliniki dzięki jasnym powłokom kolorystycznym. Warianty kolorystyczne obejmują sprawdzoną jasną szmaragdową zieleń, a także róż, błękit i szarość.

W pełni zintegrowane fotele dla pacjentów

Planmeca Emerald jest częścią Planmeca FIT System, biurowego systemu CAD/CAM, który integruje proces rekonstrukcji od skanowania do projektowania i frezowania Planmeca FIT pozwala klinikom na rekonstrukcję w trakcie jednej wizyty pacjenta.

Specyfikacja techniczna

Zastosowania

Wkładki/nakładki
Licówki
Korony
Mostki
Pełne łuki
Elementy skanujące
Modele
Odciski

Dane techniczne

Integracja Zintegrowany z unitem Planmeca lub podłączony do komputera PC
Dane wyjściowe Skany dolnych i górnych łuków w pozycji zamkniętej eksportowane jako otwarte pliki STL oraz PLY
Opcje skanowania Prawdziwy kolor
Końcówka skanera: Dwa rodzaje końcówek skanera nadających się do sterylizacji w autoklawie: Standardowa i SlimLine. Nadająca się do sterylizacji w autoklawie końcówka Cariosity służąca do wykrywania próchnicy
Technologia zapobiegająca parowaniu Aktywnie ogrzewana końcówka: Gwarantowany brak parowania w czasie użytku wewnątrz jamy ustnej
Źródło światła Lasery czerwony, zielony i niebieski
Technologia skanowania Triangulacja wzoru rzutowanego
Wymiary (skaner z końcówką) 41 x 45 x 249 mm (1,6 x 1,8 x 9,9 cala)
Masa (skaner z końcówką) 229 g (8,1 oz)
Złącze kablowe Złącze USB typu A po stronie laptopa i złącze USB typu C po stronie skanera
Wszystkie kable są przeznaczone do przesyłania danych USB 3.0.

Rekomendowane wymagania dotyczące komputera PC

Komputer Laptop lub desktop
Procesor Intel i7, 11. generacja lub lepszy
RAM 32 GB
Dysk twardy 512 GB SSD
Karta graficzna NVIDIA RTX A3000 lub lepsza
Monitor Rozdzielczość Full HD
Złącze kablowe USB 3
System operacyjny Windows 10 (64 bit) Pro

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.