Planmeca 4D™ Jaw Motion

Śledzenie szczęki w czasie rzeczywistym w 3D

Planmeca 4D™ Jaw Motion jest jedynym w pełni zintegrowanym rozwiązaniem CBCT do śledzenia, wizualizacji i analizy ruchu szczęk w 3D. Wizualizuje ruch szczęki w czasie rzeczywistym w 3D i zapewnia czterowymiarowe rozszerzenie diagnostyki.

Unikalne śledzenie ruchu żuchwy

Po obrazowaniu CBCT za pomocą Planmeca Viso® można śledzić ruchy żuchwy za pomocą zintegrowanej kamery Planmeca ProFace® przy zastosowaniu dedykowanego urządzenia monitorującego.

Kompletny pomiar i wizualizacja

Planmeca 4D Jaw Motion umożliwia zarówno pomiar, jak i wizualizację trajektorii konkretnego punktu w 3D z wykresami ruchu w płaszczyźnie czołowej, poziomej i osiowej.

Część oprogramowania Planmeca Romexis®

Dzięki oprogramowaniu do obrazowania Planmeca Romexis® każdy ruch może być wizualizowany w czasie rzeczywistym. Można je również zapisać do późniejszej analizy i wykorzystania.

Łatwy eksport

Informacje o ruchu i dane pomiarowe można łatwo wyeksportować do oprogramowania analitycznego innych firm. Obsługiwane są formaty plików XML i CSV.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.