Planmeca PlanCAD® Easy

Łatwe i efektywne oprogramowanie do projektowania stomatologicznego

Oprogramowanie Planmeca PlanCAD® Easy o otwartym kodzie źródłowym do projektowania stomatologicznego zostało opracowane specjalnie dla dentystów. Jest to idealne narzędzie do zaawansowanego projektowania i planowania 3D bezpośrednio w klinice. Ponadto jest intuicyjny, szybki w obsłudze i może być stosowany do projektowania szerokiej gamy uzupełnień.

Prosty projekt protezy

Planmeca PlanCAD Easy jest idealny do zautomatyzowanego projektowania różnych typów uzupełnień, od pojedynczych koron po pełne mosty. Łatwe w użyciu narzędzia i funkcje sprawiają, że modyfikowanie kształtu i wyglądu wypełnień jest łatwe i przyjemne.

Część systemu Planmeca Romexis®

Planmeca PlanCAD Easy jest częścią platformy oprogramowania Romexis, która obsługuje wiele typów danych i działa całkowicie na jednej platformie, eliminując potrzebę przełączania się między różnymi programami. Przepływy pracy takie jak planowanie implantów i projektowanie preparatów chirurgicznych są wykonywane sprawnie i efektywnie.

Prosty import i eksport

Planmeca PlanCAD Easy pozwala na samodzielne wykonanie wszystkich prac związanych z przygotowaniem implantów i swobodne dzielenie się częściami z laboratorium lub innymi partnerami zewnętrznymi. Dostarczane przez nas oprogramowanie ma charakter open source, więc skanowanie, powiększanie, importowanie i eksportowanie tego wszystkiego jest bezproblemowe.

Praca z implantami dla klinik bez problemów

Całkowicie nowy system Planmeca PlanCAD® Easy Implant jest idealnym narzędziem dla efektywnej praktyki stomatologicznej. Pozwala na projektowanie i wykonywanie koron z łącznikami hybrydowymi za pomocą Planmeca PlanMill®.

Specyfikacja techniczna

Podstawowe właściwości

Skanowanie przy pomocy skanerów wewnątrzustnych Planmeca
Wykonywanie migawek 2D
Projektowanie uzupełnień
Importowanie i eksportowanie: STL, PLY
Tworzenie formularzy zamówień dla laboratoriów (PDF)

Zastosowania

Wkładki/nakładki
Licówki
Korony
Mostki
Łączniki

Licencje zmienne

Licencja skanowania
Licencja na projektowanie i frezowanie
Licencja kompletna (skanowania, projektowanie i frezowanie)
Licencja tylko na frezowanie

Systemy operacyjne

Windows 8.1 (64 bit) Pro
Windows 10 (64 bit) Pro

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.