Planmeca Solanna® Vision

Inteligentne lampy zabiegowe poprawiające widoczność podczas pracy

Lampy zabiegowe Planmeca Solanna® zapewniają doskonałe oświetlenie i łatwą obsługę. Czy można poprawić jakoś lamp zabiegowych? Dwie dodatkowe, w pełni zintegrowane kamery 4K stworzyły Planmeca Solanna® Vision. Obrazy i wideo o wysokiej rozdzielczości można przechwytywać łatwiej i szybciej.

Lampa zabiegowa z kamerami 4K

Planmeca Solanna™ Vision to nie tylko najnowocześniejsza lampa terapeutyczna, ale również zaawansowana baza danych. Jest to inteligentna lampa terapeutyczna z dwiema w pełni zintegrowanymi kamerami 4K, cyfrowym zoomem i zintegrowanym mikrofonem.

Łatwe rejestrowanie zdjęć i filmów

Z Planmeca Solana Vision możesz robić wysokiej jakości zdjęcia i filmy. Można nagrywać sesje zabiegowe i wykorzystywać te taśmy do edukacji pacjentów, konsultacji z kolegami lub zapisywania informacji o leczeniu. Wbudowana kamera może rejestrować cały zabieg na żywo lub poszczególne momenty podczas zabiegu. Wszystkie dane są automatycznie zapisywane w oprogramowaniu Planmeca Romexis® w celu ułatwienia dostępu.

Pracuj szybciej i bardziej efektywnie

Pracuj wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej bez konieczności stosowania dodatkowych kamer. Aparat znajduje się za przednią osłoną i może być łatwo sterowany za pomocą oprogramowania Planmeca Romexis, interfejsu użytkownika unitu stomatologicznego, uchwytu lampy operatora lub sterowania nożnego unitu.

Ciesz się doskonałą jakością obrazu

Szerokie pole widzenia pozwala uchwycić cały obszar aktywności. Zaawansowana kontrola ekspozycji i światła zapobiega prześwietleniu i zapewnia optymalną jakość obrazu. Wbudowana stabilizacja obrazu zapewnia stabilność i ostrość w każdym otoczeniu.

Możliwość wyboru jasności i koloru

Nasze lampy operacyjne Planmeca Solanna™ zapewniają doskonałą widoczność całego obszaru zabiegowego. Intensywność światła jest wystarczająca dla wszystkich procedur stomatologicznych, a jasność i temperatura barwowa mogą być dostosowane do osobistych preferencji i leczenia. Lampa jest bardzo łatwa do ustawienia, co sprawia, że można ją stosować w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej o wyjątkowych właściwościach naszych lamp zabiegowych Planmeca Solanna (dostępnych z wbudowanymi kamerami lub bez)

„To wyjątkowe i skuteczne narzędzie, pozwalające pacjentowi obserwować, co dzieje się podczas leczenia i bezpośrednio po nim. Używam go także jako pomocy szkoleniowej. Podczas wykonywania zabiegu mamy możliwość powiększenia obrazu – to niesamowite! Nie musimy nawet dostosowywać oświetlenia, ponieważ lampa i kamera są ze sobą połączone. Moim zdaniem każdy stomatolog powinien mieć to narzędzie w swojej klinice.”

Dr Bart Vandenberghe

Advimago Center for Advanced Oral Imaging,
Bruksela, Belgia

„Korzystamy z lampy operacyjnej Planmeca Solanna Vision codziennie podczas szkolenia naszych studentów. Jest to niezbędne narzędzie, w szczególności przy wykonywaniu pokazowych zabiegów oraz nagrywaniu ich do celów szkoleniowych. Opcja powiększenia zapewnia możliwość obserwacji z bliska istotnych szczegółów. Wbudowane kamery pozwalają skupić się na ważnych elementach i umożliwiają odpowiednie oświetlenie całego obszaru zabiegu.”

Dr Milan Stoilov

Wydział protetyki stomatologicznej, edukacji przedklinicznej i materiałoznawstwa stomatologicznego, Szpital Kliniczny w Bonn,
Niemcy

„Robienie zdjęć lub nagrywanie filmów z zabiegów stomatologicznych w środowisku klinicznym jest niezwykle łatwe dzięki Planmeca Solanna Vision. Dzięki tej funkcji mogę w prosty sposób określić stan jamy ustnej i opisać go pacjentowi podczas kontroli lub wyjaśnić procedury podczas leczenia. Użycie kamer zintegrowanych z lampą w celu komunikacji z pacjentem pozwala oszczędzić czas oraz zwiększyć zadowolenie pacjenta z usług.”

Dr Seppo Lindroos

Klinika Stomatologiczna Medident,
Helsinki, Finlandia

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.