Wszechstronne obrazowanie

Unity Planmeca 3D oferuje różne rodzaje cyfrowego obrazowania stomatologicznego. System oferuje również szereg trybów pracy w zależności od charakteru diagnozy, co w pełni gwarantuje użytkownikowi zwrot z inwestycji.

Obrazy twarzy Planmeca ProFace®

ProFace @ to unikalna funkcja obrazowania twarzy w 3D dostępna we wszystkich naszych aparatach CBCT. Zintegrowana kamera pozwala na jednoczesne rejestrowanie realistycznych obrazów 3D twarzy i obrazów CBCT. Możliwe jest również uzyskanie odrębnego obrazu 3D twarzy bez narażania pacjenta na promieniowanie. Uzyskane wyniki mogą być wykorzystane np. do planowania przedoperacyjnego i obserwacji kontrolnych.

Skanowanie w modelu 3D

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w branży oferujemy tę funkcjonalność w naszych urządzeniach. Zeskanowane modele w standardowym formacie STL są natychmiast przesyłane do oprogramowania do obróbki obrazu Planmeca Romexis®, które oferuje również opcję archiwizacji do późniejszego wykorzystania. Eliminuje to konieczność wykonywania i przechowywania fizycznych modeli gipsowych.Unity Planmeca 3D posiadają funkcję skanowania wycisków i odlewów gipsowych – przy okazji, możemy poszczycić się faktem, że jako pierwsi w branży wprowadziliśmy tę funkcję do oferowanych przez nas unitów. Zdigitalizowane modele w standardowym formacie STL natychmiast trafiają do oprogramowania do obrazowania Planmeca Romexis® , zapewniającego dodatkowo możliwość ich przechowania do późniejszego wykorzystania. Dzięki temu zmniejszyliśmy potrzebę wykonywania lub przechowywania fizycznych odlewów gipsowych.

Wizualizacja ruchu szczęki

Planmeca 4D™ Jaw Motion jest jedynym prawdziwie zintegrowanym rozwiązaniem CBCT do śledzenia, wizualizacji i analizy ruchu szczęki w 3D. Umożliwia on bezprecedensowe obrazowanie 3D w czasie rzeczywistym i analizę danych pomiarowych ruchu szczęki, stawiając diagnozę w czterech wymiarach

Obrazowanie 2D z czujnikiem 3D

Nie ma potrzeby przełączania się między obrazowaniem CBCT i panoramicznym, ponieważ zaawansowany system obrazowania SmartPan™ wykorzystuje ten sam czujnik 3D, który wytwarza obrazy 2D. Zdjęcia panoramiczne można łatwo przeglądać i wybierać do diagnozy.

Tworzenie wirtualnych pacjentów

Jest to pierwszy system w branży, który łączy trzy różne typy danych 3D: skan CBCT, skan 3D twarzy i skan 3D modelu na jednym systemie rentgenowskim. To połączenie tworzy trójwymiarowego wirtualnego pacjenta w celu wizualizacji indywidualnych potrzeb klinicznych.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.