Planmeca Compact i3

Kompaktowy, szybki i inteligentny

Doskonała ergonomia, płynne działanie i łatwość obsługi powinny być koniecznością, a nie luksusem. Kompaktowy, szybki i dobrze zbudowany, Planmeca Compact™ i3 jest prawdziwie wszechstronnym urządzeniem, które pozwala zarówno prawo- jak i leworęcznym dentystom na wygodną pracę w każdej pozycji.

Prostota bez uszczerbku dla wydajności

Urządzenie Planmeca Compact™ i3 zostało zaprojektowane tak, aby uprościć codzienną pracę stomatologa. Posiada intuicyjny ekran dotykowy i prowadzi użytkownika w wybranym przez niego języku. Prosta konstrukcja ułatwia również kontrolę zakażeń zewnętrznych. Urządzenie jest konfigurowalne, co pozwala na dodanie indywidualnych funkcji, takich jak zintegrowany skaner wewnątrzustny.

Od prawej do lewej w zaledwie 10 sekund

Planmeca Compact i3 można przestawić z prawej strony na lewą w ciągu zaledwie 10 sekund, przesuwając po prostu deskę rozdzielczą (bez przesuwania światła roboczego). Dzięki temu jest to praktyczne rozwiązanie dla każdej kliniki, w której kilku stomatologów korzysta z tego samego sprzętu lub gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Jest to uniwersalne, oszczędzające miejsce rozwiązanie

Planmeca Compact i3 mieści się w każdej klinice i ma dużo miejsca wokół siebie, co pozwala na wygodną pracę w pozycji siedzącej lub stojącej. Mała konsola instrumentalna może być umieszczona nad pacjentem dla uzyskania bardziej komfortowej pozycji. Urządzenie może być również precyzyjnie dopasowane do preferencji użytkownika dzięki funkcji obrotu urządzenia.

Szczególnie przydatna w dużych klinikach z dużą liczbą użytkowników

Unikalny system rejestracji kart Planmeca PlanID™ zapewnia natychmiastowy dostęp do spersonalizowanych ustawień z dowolnego biura. Eliminuje to konieczność przypisywania urządzeń do konkretnych użytkowników, dając klinikom większą elastyczność w korzystaniu ze sprzętu.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

System zabiegowy
– System typu „nad pacjentem” z ramieniem oraz wyważonymi instrumentami
– System typu „nad pacjentem” z podwieszanymi przewodami narzędzi
– System dostępu z wózka z podwieszanymi przewodami narzędzi
Wymagane zasilanie 100 VAC, 115 VAC. 220–240VAC
Częstotliwość sieci zasilającej 50/60 Hz
Ciśnienie wody na wlocie 300-900 kPa (43–130 psi)
Ciśnienie powietrza na wlocie 550-900 kPa (80-130 psi)
Masa 130 kg (278 funtów)
Instalacja Na podłodze
Rama Stop odlewanego aluminium
Kolor Biały (RAL 9016)

Wymiary

System typu „nad pacjentem” z wyważonymi ramionami instrumentów
System typu over-the-patient (nad pacjentem) z podwieszanymi przewodami narzędzi
System dostępu z boku z podwieszanymi przewodami narzędzi

Inne cechy i funkcje unitu Planmeca

Szeroki wybór akcesoriów, od lamp zabiegowych po taborety.

Mały, lekki, szybki i dokładny – idealny instrument do skanowania wewnątrzustnego pojedynczych zębów lub całych łuków zębowych.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.