Planmeca Compact i5

Zaprojektowany z myślą o wydajności i trwałości

Unit stomatologiczny Planmeca Compact™ i5 składa się z pięciu zasadniczych elementów: designu, komfortu, czystości, inteligentnych rozwiązań i ulepszeń funkcjonalnych. Planmeca Compact i5 to unit stomatologiczny, o którym marzą lekarze, odzwierciedlający te pięć elementów w każdym szczególe.

Projektowanie zorientowane na użytkownika

Elegancka konstrukcja Planmeca Compact i5 z łatwością wytrzymuje próbę czasu. Zawsze opieramy się na tym, co naszym zdaniem przyczynia się do pięknego wyglądu: ergonomii, bezpieczeństwie, komforcie i estetyce. Dzięki Planmeca Compact i5 osiągnęliśmy najwyższe standardy w tym zakresie.

Komfort dla pacjentów i zespołów

Unit stomatologiczny Planmeca Compact i5 został zaprojektowany tak, aby zapewnić najbardziej płynny przebieg pracy i maksymalny komfort pacjenta, niezależnie od jego wieku i wielkości. Dzięki Planmeca Compact i5 cała klinika może korzystać z bezstresowej opieki stomatologicznej.

Bezpieczne i czyste środowisko leczenia

Czysta woda w klinice stomatologicznej jest ważnym czynnikiem w rozwoju produktu i Planmeca traktuje to bardzo poważnie. Praktyczne rozwiązanie konstrukcyjne Planmeca Compact i5 znacznie ułatwia kontrolę zakażeń, ponieważ wszystkie niezbędne funkcje są zorganizowane, zintegrowane, zautomatyzowane, kierowane i precyzyjnie obliczone w jednym miejscu. Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy zarówno dla personelu jak i pacjentów.

Inteligentne narzędzia dla inteligentnej stomatologii

Szybko zmieniający się świat stomatologii stawia przed gabinetami nowe wymagania, szczególnie w zakresie wydajności i zapewnienia jakości. Dlatego opracowujemy inteligentne narzędzia cyfrowe, które pomogą Ci przenieść Twoją praktykę na nowy poziom efektywności i przewidywalności.

Ciągły rozwój

Planmeca Compact to nasz najlepiej sprzedający się produkt stomatologiczny. Stale ją ulepszamy, dodając nowe cechy i funkcje, aby zapewnić praktykom na całym świecie najlepsze możliwe środowisko pracy. Planmeca Compact i5 jest zwieńczeniem pięciu generacji ciągłych wysiłków w zakresie doskonalenia.

W pełni konfigurowalny

Aby sprostać potrzebom współczesnej stomatologii, takim jak zwiększone wymagania w zakresie kontroli zakażeń i zapewnienia jakości, możliwość korzystania przez użytkowników z tego samego sprzętu na różne sposoby oraz zwiększony przepływ pacjentów (to tylko wierzchołek góry lodowej), dostosowaliśmy się do różnych potrzeb użytkowników, aby dentyści mogli skupić się na leczeniu pacjentów, podczas gdy technologia zrobi resztę.

Bezpieczna, długoterminowa inwestycja

Planmeca Compact i5 to gwarancja długiego czasu użytkowania. Oznacza to, że jest on zaprojektowany w taki sposób, że w każdej chwili można go rozbudować o nowe funkcje i inne ulepszenia. Dzięki temu oferowany przez nas sprzęt jest prawdziwie przyszłościową inwestycją z wieloma unikalnymi opcjami, które można dostosować do zmieniających się gustów i potrzeb.

Idealny dla dwóch osób

Planmeca Compact i5 to idealny wybór dla jednego stomatologa lub grupy dwóch. Jest dużo miejsca dla asystentek stomatologicznych i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych instrumentów, np. ssaków. Wszystkie funkcje kontroli zakażeń są zorganizowane w dedykowanych przegródkach, dzięki czemu codzienne zadania są łatwiejsze i mniej czasochłonne.

Dane są kluczem do wydajności

Cyfrowe unity stomatologiczne Planmeca ułatwiają łączenie urządzeń w sieć w celu gromadzenia potrzebnych danych. Dane te mogą być następnie wykorzystane do poprawy wydajności i jakości pracy. Dzięki naszemu oprogramowaniu do zwiększania wydajności kliniki można monitorować i zarządzać przepływem pacjentów, optymalizować wydajność w oparciu o informacje w czasie rzeczywistym i monitorować wykorzystanie urządzeń cyfrowych.

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

System zabiegowy
– System typu „nad pacjentem” z ramieniem oraz wyważonymi instrumentami
– System typu „nad pacjentem” z podwieszanymi przewodami narzędzi
– System dostępu z boku z podwieszanymi przewodami narzędzi
– System dostępu z wózka z podwieszanymi przewodami narzędzi
– Niezależny stolik z podwieszanymi przewodami narzędzi
Wymagane zasilanie 100 VAC, 115 VAC. 220–240VAC
Częstotliwość sieci zasilającej 50/60 Hz
Ciśnienie wody na wlocie 300-900 kPa (43–130 psi)
Ciśnienie powietrza na wlocie 550-900 kPa (80-130 psi)
Masa 160 kg (353 funtów)
Instalacja Na podłodze
Rama Stop odlewanego aluminium
Kolor Biały (RAL 9016), zobacz dostępne wersje tapicerek

Wymiary

System typu „nad pacjentem” z wyważonymi ramionami instrumentów
System typu over-the-patient (nad pacjentem) z podwieszanymi przewodami narzędzi
System dostępu z boku z podwieszanymi przewodami narzędzi

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.