Unit stomatologiczny

Planmeca Compact™ i Classic

Współczesny klasyk w stomatologii

planmeca współczesny klasyk w stomatologii
Planmeca Compact™ i Classic to funkcjonalny unit stomatologiczny, który łączy w sobie ergonomię a także praktyczność.
Unit stomatologiczny - ergonomia i funkcjonalność

Łatwa nauka, na dodatek łatwa obsługa

Urządzenia Planmeca Compact™ i Classic zostały zaprojektowane z myślą o płynnym przebiegu pracy a także maksymalnej łatwości obsługi. Podobnie jak nasze unity stomatologiczne, są one wyposażone w prosty i intuicyjny ekran dotykowy, który przede wszystkim prowadzi użytkownika przez wybrany język i pozwala na ustawienie wszystkich kluczowych funkcji unitu, takich jak: stomatologia, instrumentarium i kontrola zakażeń. Elementy i instrumenty stomatologiczne mogą być obsługiwane bezpośrednio za pomocą sterowania nożnego, co oczywiście umożliwia leczenie bez użycia rąk.

łatwa nauka, łatwa obsługa

Ergonomia

Planmeca Compact i Classic mogą być wyposażone w takie same instrumenty wielofunkcyjne jak wszystkie nasze unity stomatologiczne. Na dodatek ramię balansujące pozwala na wykonywanie niewielkich ruchów i ergonomiczną obsługę. Urządzenie może być wyposażone w urządzenie do zawieszania. Niewątpliwie warto zauważyć, że wymienne instrumenty i łatwe przemieszczanie panelu sterowania pozwalają na szybkie dostosowanie do indywidualnych preferencji.

Unit stomatologiczny - ergonomia

Terapia relaksacyjna dla pacjentów

Aparaty Planmeca Compact i Classic zawsze zapewniają relaksującą terapię, istotnie nawet podczas długich wizyt. Konstrukcja dostosowana do kształtu ciała pacjenta zapewnia stabilne podparcie, tymczasem zagłówek z podwójnym zawiasem zapewnia wygodną pozycję głowy. Dla dodatkowego wsparcia można oczywiście zamontować poręcz. Podeszwa środkowa Ultra Relax™ wykonana jest z wytrzymałej skóry syntetycznej i sprężystej pianki aktywnej ze względu na zapewnienie dodatkowego komfortu.

Unit stomatologiczny - Terapia relaksacyjna dla pacjentów

Solidna
a także praktyczna konstrukcja

W unicie stomatologicznym zastosowano aluminiowe elementy i powłokę z żywicy epoksydowej, co w rzeczywistości zapewnia najwyższą trwałość. Gładkie, malowane proszkowo powierzchnie i automatyczne programy czyszczące oczywiście spełniają najsurowsze wymogi kontroli zakażeń. Podnoszone fotele i małe spluwaczki maksymalizują przestrzeń na nogi dla lekarzy i asystentów, a smukła, wąska konstrukcja oparcia niewątpliwie poprawia dostęp do obszaru zabiegowego.

Solidna i praktyczna konstrukcja ​

Unikalny system rejestracji Planmeca PlanID™ bez wątpienia pozwala każdemu dentyście na natychmiastowy dostęp do osobistych ustawień za pomocą karty. Eliminuje to konieczność przypisywania urządzeń do konkretnych użytkowników, dając klinikom większą elastyczność w korzystaniu ze sprzętu.

Unit stomatologiczny - Natychmiastowy dostęp do ustawień osobistych na wszystkich unitach stomatologicznych

Skuteczność przede wszystkim dzięki informacji

Reasumując, połączenie Planmeca Compact i Classic z naszym oprogramowaniem klinicznym otwiera nowe możliwości w zakresie kontroli jakości, obsługi i gromadzenia danych. Zoptymalizuj jeszcze bardziej swój codzienny przepływ pracy, podejmując decyzje w oparciu o rzeczywiste wykorzystanie.

Unit stomatologiczny - Skuteczność dzięki informacji

Unit stomatologiczny

Specyfikacja techniczna

Dane techniczne

Dane techniczne

System zabiegowy
– typu „nad pacjentem” z wyważonymi ramionami instrumentów
– typu „nad pacjentem” z podwieszanymi przewodami narzędzi
Wymagane zasilanie 100 VAC, 115 VAC. 220–240VAC
Częstotliwość sieci zasilającej 50/60 Hz
Ciśnienie wody na wlocie 300-900 kPa (43–130 psi)
Ciśnienie powietrza na wlocie 550-900 kPa (80-130 psi)
Masa 130 kg (290 funtów)
Instalacja Na podłodze
Rama Stop odlewanego aluminium
Kolor Biały (RAL 9016)

Wymiary

System typu „nad pacjentem” z wyważonymi ramionami instrumentów
Unit stomatologiczny - System typu „nad pacjentem” z wyważonymi ramionami instrumentów
Unit stomatologiczny - System typu „nad pacjentem” z wyważonymi ramionami instrumentów
System typu over-the-patient (nad pacjentem) z podwieszanymi przewodami narzędzi
Unit stomatologiczny - System typu over-the-patient (nad pacjentem) z podwieszanymi przewodami narzędzi
Unit stomatologiczny - System typu over-the-patient (nad pacjentem) z podwieszanymi przewodami narzędzi

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.