Planmeca Dental Unit

Inteligentny i wszechstronny unit stomatologiczny to idealny wybór dla każdej kliniki. Elegancki skandynawski design jest nie tylko estetyczny, ale również ergonomiczny i zwiększa komfort pacjenta podczas leczenia. Oferowane przez nas unity stomatologiczne posiadają najbardziej inteligentne rozwiązania na świecie w swoim obszarze zastosowania.

Doskonała kontrola infekcji

Niezrównany komfort pacjenta

Wyjątkowa ergonomia

Najnowocześniejsza technologia dostosowana do Twoich potrzeb

Perfekcyjne wzornictwo

Które urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie?

Inteligentny i elegancki, najnowocześniejszy unit stomatologiczny..

Łatwość obsługi i doskonała ergonomia w jednym.

Mały, szybki, inteligentny i naprawdę oszczędzający miejsce.

Doskonała kontrola infekcji

Kontrola infekcji zawsze stanowiła integralną część projektowania i rozwoju unitów stomatologicznych. Wieloletnia współpraca z wiodącymi uczelniami medycznymi w zakresie mikrobiologii zaowocowała kompleksowymi rozwiązaniami naukowymi w zakresie uzdatniania wody i linii ssących. Dzięki temu wszystkie niezbędne środki kontroli infekcji mogą być wdrożone szybko i łatwo.

Maksymalizacja komfortu pacjenta

Komfort pacjenta jest najwyższym priorytetem, a celem jest zapewnienie jak najlepszego doświadczenia przez cały okres leczenia. Dzięki precyzyjnemu pozycjonowaniu i pełnemu wsparciu, unit stomatologiczny Planmeca zawsze pozwala pacjentom się zrelaksować, umożliwiając zespołowi medycznemu skupienie się na leczeniu stomatologicznym.

Bezkonkurencyjna ergonomia

Ściśle współpracujemy z dentystami, aby znaleźć sprytne nowe podejścia dla maksymalnego komfortu i najwyższej jakości leczenia. Nasze unity stomatologiczne są nie tylko prostsze, ale i znacznie bardziej wydajne, pozwalając na efektywną pracę na dwie lub cztery ręce.

Najnowocześniejsza technologia, idealnie dostosowana do Twoich potrzeb

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która oferuje innowacyjne połączenie sprzętu i oprogramowania stomatologicznego. Aby zwiększyć wydajność, wszystkie nasze cyfrowe unity stomatologiczne można łatwo połączyć w sieć za pomocą oprogramowania Planmeca Romexis® Clinic Management. Dzięki temu rozwiązaniu wszyscy użytkownicy mogą korzystać z szeregu wysokiej jakości usług i zdalnej konserwacji.

Nienaganne wzornictwo

Nie zapomnieliśmy też o naszych podstawowych wartościach, jakimi są komfort, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Nasze wiodące w branży unity stomatologiczne są praktyczne, funkcjonalne i pięknie zaprojektowane.

Odwiedź nas

Medmarket International jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu medycznego grupy Planmeca, światowego lidera w zakresie technologii medycznych. Oferujemy unity stomatologiczne wykorzystujące technologię cyfrową, rozwiązania CAD/CAM, światowej klasy urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania.